Kategorie

500 Vrtulník Části Plastové Ocas control arm set TL60044 doprava zdarma

Nové

143.85 Kč

Skladem

Štítky: 78 paluba, karta oracl, tarot 500 pro, kit tarot 500, druid řemeslo tarot, tarot 500 flybar, paluby tarot, kostra tarot, tarot 500 rámu, tarot 500 kontrolu.

500 Vrtulník Části Plastové Ocas control arm set TL60044 doprava zdarma

Ocas contorl rameno s ložisky*1

Odkaz míč*1

Upevňovací šroub*1

Měděná podložka*3

Vhodné pro Trex 500 nebo podobné

Přepravní náklady Na dopravu závisí na hmotnosti a objemu objednávky. Položky budou dodávány do 1-2 pracovních dnů po zaplacení dokončena. Budeme volit různé lodní řešení, aby zápas s vaší adresou, které umožňují balík dorazí přesně a rychle . Budeme se přenosu balíků na poštách rychle, ale jak víš, že je to mezinárodní. doprava, zpoždění, někdy může dojít během přepravy, celních a veřejných festivalů. Doba dodání je cca 7-20 pracovních dnů k většině zemí obvykle. Daň z prodeje: Bez Daně z Prodeje je nutné. Ale dovozní cla, celní poplatky nejsou zahrnuty v položce cena nebo přepravní poplatek. Tyto jsou kupující?s odpovědností. Vezměte prosím na vědomí, že sazby ve vaší zemi .

Platby Escrow

Záruka a Vrátit Všechny produkty byly kontrolovány a baleny ve velmi dobrém stavu před porodem, jsme speciálně na zakázku pytle a krabice s polštář materiál pro dálkovou mezinárodní dopravu. V případě, že položka je vadný, prosím, informujte nás do 30 dnů od obdržení, budeme nahradit novou. Žádné Náhrady jsou nabízeny. Kupující musí zaplatit za zpáteční náklady a budeme platit náklady na odeslat .

Služby zákazníkům Jsme vždy snaží poskytovat nejlepší služby a spolehlivé produkty pro každého zákazníka. Velmi si vážíme, že jste opustit dobrou zpětnou vazbu. Nejsme pouze internetový prodejce, chceme také pomoci více lidem, aby si RC hobby. Položky, které nenajdete v našem obchodě, Pokud budete chtít, Prosím, neváhejte smlouvy nás, Jsme ochotni vám pomoci.

Čtyři-Pohon kola Atributy Montáž
Upgrade Díly/Příslušenství Adaptér
Materiál Kovové
Použití Vozidla A Dálkové Ovládání Hračky
Nástroj Dodávky Sestavené třídy
Dálkové Ovládání Periferní Zařízení/Zařízení Motor
Vhodné pro Trex 500 nebo podobné
Pro Typ Vozidla Vrtulníky
Číslo Modelu Tarot TL60044
RC Díly A Accs Motorové Komponenty
místo původu Zhejiang Čína (Pevnina)

Napsat recenzi

500 Vrtulník Části Plastové Ocas control arm set TL60044 doprava zdarma

500 Vrtulník Části Plastové Ocas control arm set TL60044 doprava zdarma

500 Vrtulník Části Plastové Ocas control arm set TL60044 doprava zdarma Ocas contorl rameno s ložisky*1 Odkaz míč*1 Upevňovací šroub*1 Měděná podložka*3 Vhodné pro Trex 500 nebo podobné Přepravní náklady

Související produkty

Produkt byl úspěšně přidán k porovnání produktů!