Kategorie

Nejlepší cena 4 v 1 Baterie tekutin 1.10~1.40 sg Nemrznoucí refraktometr P-RHA-503ATC

Nové

377.25 Kč

Skladem

Štítky: antifreez tester, tester nemrznoucí zmrazení, Ethylenglykol, chladicí kapaliny tester, nemrznoucí chladicí kapaliny testování, tester anti freeze, lcd cukru, ethylen, antifreez, antifreez refraktometr.

Nemrznoucí kapaliny refraktometrem

Nemrznoucí refraktometry jsou určeny pro testování koncentrace baterie, kapaliny, nemrznoucí kapaliny a čistící kapaliny. S uvedením procentuální můžete vědět, ve kterých teplota kapaliny budou zmrazeny pro oba propylenglykol a ethylenglykol.To může být také použit pro kontrolu síly roztoku elektrolytu baterie. To je PLNĚ VYBAVENÁ s ATC, které automaticky upraví sám opravit teplotní rozdíly během používání.

RHA-503ATC modely jsou vybaveny °C jednotka systému. S uvedením procentuální jsme věděli, bod tuhnutí buď ethylenglykol nebo propylenglykol-založené systémy chlazení. A oni mohou také být použity k testování koncentrace ethylen glykolu nebo propylen glykolu v nemrznoucí kapaliny. Tam je také další stupnice pro měření bodu tuhnutí čištění skel tekutiny. To je PLNĚ VYBAVENÁ s ATC, které automaticky upraví sám opravit teplotní rozdíly během používání. Index lomu je velmi teplotě závislé, je důležité použití refraktometru s automatickou teplotní kompenzaci, aby vám nejvíce přesných měření v jakémkoli typu prostředí teplota.

Záruka: Nabídka 24 měsíců záruka

Specifikace: Rozsah Měření: Ethylenglykol: -50°C-0°C Propylenglykol: -50°C-0°C Čistící Kapaliny: -40°C-0°C Baterie Tekutin: 1.100-1.400 sg Usnesení Faktor: Ethylenglykol: 5°C Propylenglykol: 5°C Čištění Kapalin: 5°C Baterie Tekutin: 0.01 sg (ATC) Teplotní Kompenzace Rozsah: 10°C-30°C Schválen přísné normy kvality a bezpečnosti, Odolné a vydrží dlouho, Heavy-duty a lehký s jeho plastová konstrukce Snadné soustředit se a kalibraci Přesné výsledky testování zaručena Vyrobeny s nejvyšší a nejlepší kvality z plastu a pryže, že je to lehký Polstrované, měkké a pohodlné protiskluzová gumová Velmi snadný-k-použití a kalibraci

Po prodejní servis:

Máme kalibraci předtím, než jsme loď zboží k vám. Takže můžete používat najednou!

Brix Rozsah -
místo původu Fujian, Čína (Pevnina)
Značka sinotech
Hmotnost 160G
Velikost 160*59*40
Brix Min. Div. -
kompenzační teplota 10C~30C
Rozsah Měření Ethylenglykol
Číslo Modelu P-RHA-503ATC
Materiál Plastové
Balíček plastový box nebo měkký balíček
Webové stránky www.sinoptics.com
barva modrá
Přesnost Měření 5C. 5C. 5C. 0.01 sg
Použití Koncentrace
Min. Div. 5C. 5C. 5C. 0.01 sg

Napsat recenzi

Nejlepší cena 4 v 1 Baterie tekutin 1.10~1.40 sg Nemrznoucí refraktometr P-RHA-503ATC

Nejlepší cena 4 v 1 Baterie tekutin 1.10~1.40 sg Nemrznoucí refraktometr P-RHA-503ATC

Nemrznoucí kapaliny refraktometrem Nemrznoucí refraktometry jsou určeny pro testování koncentrace baterie, kapaliny, nemrznoucí kapaliny a čistící kapaliny. S uvedením procentuální můžete vědět, ve kterých teplota kapaliny budou zmrazeny pro oba

Související produkty

Produkt byl úspěšně přidán k porovnání produktů!