Kategorie

Golf Ball Picker Z Nerezové Oceli Zatahovací Odolný Míč Retrívr Sucker Nástroj

Nové

199.00 Kč

284.35 Kč

-30 %

Skladem

Štítky: letí včela šperky, let bunda ww2, ženské ponožky sady, letové případě usine, letové 97 jordans, letové boty mužské, mouchy šedý samet, letušky, mouchy rybářské top.

Body:

1、Automatické Zamykání Lžíce Cup: automatické blokovací zařízení na lžíci mohou zabránit golf míč od pádu, když teleskopický.

2、Lehká a Odolná: nebudete cítit žádné těžké váhy, když používáte tuto malou věc, je robustní a odolný.

3、Eliminovat zpětný Tlak: nemusíte se ohnout, zvednout míč, tento golf ball picker je lepší způsob, jak odstranit tlak na vaše záda.

4、z Nerezové Oceli Komponenty: teleskopická tyč je z nerezové oceli komponenty, takže to nebude rez, i když je ponořen do vody. Zatahovací design, nejdelší délka je 2,54 m / 9 stop, můžete snadno obnovit míč.

5、Lehká a Silná: váží pouze 200 gramů, a nebudete cítit žádnou bolest když se používá nepřetržitě. Z nerezové oceli, pero barel přináší silný dotek a kovový vzhled, který odpovídá vaší železo.

Specifikace:

Produkt: Golf Ball Picker

Materiál: PP

Materiál: ABS plast + kovové šroubovací

Barva: černá

Balení Seznam:

1*Golf Ball Picker

Typ Další
Číslo Modelu Golf Ball Picker

Napsat recenzi

Golf Ball Picker Z Nerezové Oceli Zatahovací Odolný Míč Retrívr Sucker Nástroj

Golf Ball Picker Z Nerezové Oceli Zatahovací Odolný Míč Retrívr Sucker Nástroj

Body: 1、Automatické Zamykání Lžíce Cup: automatické blokovací zařízení na lžíci mohou zabránit golf míč od pádu, když teleskopický. 2、Lehká a Odolná: nebudete cítit žádné těžké váhy, když používáte tuto malou věc, je robustní

Související produkty

Produkt byl úspěšně přidán k porovnání produktů!