Kategorie

6.3" Pro Xiaomi Redmi Note 8 LCD Displej Dotyková Obrazovka S Digitizéru Rám Montážní Pro Redmi Note 8 lcd Náhradní Díly

Nové

506.63 Kč

625.53 Kč

-19 %

Skladem

Štítky: redmi 9 128 gb, iconia 7 obrazovky, vybral xiaomi redmi note 8 pro, 9s redmi, xiaomi redmi, poznámka sticky, mobil, projekt obrazovce, cap redmim poznámka 9 pro, smartphone xiaomi mi 9a.

Teplé Tipy:

1.Jakmile položky dorazila,zkontrolujte, že produkty jsou v dobrém stavu.Pokud je jakékoliv poškození obalu,prosím, přijměte to a dejte nám svůj názor okamžitě.Když jsi otevřel balíček , prosím, střílet rozbalení video.

2.LCD displej musí být testovány před instalace. (Pouze odkaz na LCD na desce pro testování).Neinstalujte LCD obrazovku před testováním.

3.Pokud máte problém s výrobkem v průběhu zkoušky.Musíte poskytnout skutečné fotografie, videa a další důkazy,a to zejména "MS" label prokázat, že jste výrobek zakoupili.Pak budeme poskytovat Náhradu / Náhrady služby.

4.Před instalací na displej, prosím, vyjměte baterie, buďte opatrní během instalace.Netahejte na IC, které se nachází na flex kabelu.

5.Pokud se na displeji LCD poškozené po instalaci, budeme poskytovat náhradní služby a souhlasím s tím, aby kupující výrobek vrátit k výměně.Nicméně, náklady na vrácení zboží, musí být zaplacena kupujícím.

6.Nabízíme 6 měsíců záruka na výrobek.Ale tyto situace nejsou záruka.

(1)Uměle poškození

(2) chyby Instalace

Item4
Balení
Záruka
Původ KN(Původu)
Displej > 3"
Velikost
Typ LCD a Touch Screen Digitizer
QC
Certifikace NIC
Místo dodání
LCD Kit Ano
Item1
Item3
Číslo Modelu Pro Xiaomi Redmi note 8 lcd
Kompatibilní Značka Xiaomi
Item2
Položka Stav Nové
Značka Xiaomi
Usnesení
Materiál IPS
Dotkněte Typ Obrazovky Kapacitní Displej

Napsat recenzi

6.3

6.3" Pro Xiaomi Redmi Note 8 LCD Displej Dotyková Obrazovka S Digitizéru Rám Montážní Pro Redmi Note 8 lcd Náhradní Díly

Teplé Tipy: 1.Jakmile položky dorazila,zkontrolujte, že produkty jsou v dobrém stavu.Pokud je jakékoliv poškození obalu,prosím, přijměte to a dejte nám svůj názor okamžitě.Když jsi otevřel balíček , prosím, střílet rozbalení video. 2.LCD

Související produkty

Produkt byl úspěšně přidán k porovnání produktů!