Kategorie

NOVÉ Originální AHB322028 0.7 WH Baterie pro TomTom runner cardio 1 Hodinky Baterie

Nové

200.89 Kč

Skladem

Štítky: zpět nálepka mi 8, huawei střílel x případ pokrývají, naplňte liquid, baterie pro tomtom, baterie tomtom, flip kožená peněženka pouzdro pro samsung s9, tomtom cardio, kardio, kryt mi8, pouzdro pro xiaomi redmi 6a vodotěsné.

Přepravní detail: 1.Sledování informací je k dispozici o 5-10 dnů poté, co jsme poslali balík.(https://www.17track.net/en) 2.Prosím, ujistěte se, že plné jméno pro ruský přítel. 3.Prosím, laskavě jej koupit, jako na modelu zařízení.prosím, pošlete zprávu, pokud jakýkoliv dotaz 4.Potvrďte prosím vaši adresu pečlivě, jakmile uděláte objednávku. Budeme odeslat produkty na vás najednou po obdržení platby.(budeme poslal položek do 2-5 dnů(pracovní dny,není sezón) po zaplacení být potvrzena platforma) 5.Baterie není běžné zboží za poštovné,dodací doba může být delší než konvenční zboží. Balíček zahrnuje: 1 x Baterie +NÁSTROJ V-druh střelby Kupující upozornění 1.Když obdržíte balíček, prosím, otevřete balíček okamžitě.Prosím, použijte mobilní telefon nebo fotoaparát pro záznam kompletní video.Pokud zjistíte, že je výrobek poškozený,počet produktů, které není správné,Nebo model neodpovídá produktu.Prosím, kontaktujte naši zaměstnanci společnosti okamžitě,Budeme vám dát uspokojivou odpověď co nejdříve.(Pokud nechcete nahrávat celé video,nám Řekl, že výrobek je rozbité, počet výrobků není v pořádku, že model neodpovídá.Jsme se to přiznat.Máme důvod se domnívat, že kupující sám není správně nainstalován, aby způsobit poškození, Falešná zpráva o množství výrobku.Doufám, že můžete pochopit.) Záznam videa je To velmi, velmi důležité !!! 2.Kdy jste obdrželi zboží, a zkontrolujte svůj vzhled bez poškození.Prosím také vyzkoušet si je do 1-5 dnů po obdržení.ALE neinstalujte před zkouškou radši najít Dobré techician, aby vám pomohl.( Budeme nenese odpovědnost za jakékoli škody na vašem mobilní telefon/mobilní telefon, který vám může způsobit v průběhu mění náhradní díly ) 3.Prosím, pečlivě pozorovat obrázky produktu a produktové modely,Protože mnoho produkt, modely jsou si velmi podobné.Když si nejste jisti, že váš model telefonu, prosím, kontaktujte zákaznický servis.Pokud kupující sám koupil špatný výrobek,Budeme nenese žádnou odpovědnost. 4.Vzhledem k odlišné výrobní šarže, může být jemné rozdíly mezi výrobky a fotografie,To nemá vliv na kvalitu výrobku. 5.Pokud máte jakýkoliv problém, prosím neváhejte nás kontaktovat. Budeme řešit to pro vás dobře. Don t open sporu náhodně. Ruský Přítel Věnovat Pozornost, Prosím - Prosím, vyplňte přijímač je plný název v pořadí, v důsledku nové politiky ruské zvyky, jinak vás pravděpodobně vyhrál ' t získat balíček konečně . Nejsme zodpovědní za nondelivery způsobené tím, že klient don ' t poskytnout dostatek informací při vytváření objednávky. Máme více další příslušenství pro tento telefon. Prosím vyhledávání v našem obchodě. Díky!!! Všeobecné Znalosti Pro Baterie, Nové Lithium-Iontové baterie musí být PLNĚ NABITÁ a PLNĚ VYBITÁ 2 až 3 krát před tím, než se PLNĚ STABILIZUJE. Prosím, pamatujte, že nové Lithium-Ion baterie, plný výkon a dlouhou životnost je dosaženo pouze po 2 až 3 cyklech úplného nabití a vybití. Poté, co jste jít přes 2 až 3 cykly, budete nikdy muset stav baterie znovu!

Všechny hovoru a doba v pohotovostním režimu jsou přibližné, v závislosti na dopravce, nastavení sítě, síle signálu a vybraných funkcích. Hovoru a doba v Pohotovostním režimu bude nižší v Analogovém režimu, jak je uvedeno výše.

Značka ansheng
Číslo Modelu AHB322028
Kapacita baterie(mAh) 0-1300mAh
Certifikace Kvality ce
Originální nebo Ne Kompatibilní

Napsat recenzi

NOVÉ Originální AHB322028 0.7 WH Baterie pro TomTom runner cardio 1 Hodinky Baterie

NOVÉ Originální AHB322028 0.7 WH Baterie pro TomTom runner cardio 1 Hodinky Baterie

Přepravní detail: 1.Sledování informací je k dispozici o 5-10 dnů poté, co jsme poslali balík.(https://www.17track.net/en) 2.Prosím, ujistěte se, že plné jméno pro ruský přítel. 3.Prosím, laskavě jej koupit, jako na modelu zařízení.prosím, pošlete

Související produkty

Produkt byl úspěšně přidán k porovnání produktů!